महाधिवेसनमा सहभागी हुने स्याङजा एमालेका प्रतिनिधिहरु (काे काे परे, हेर्नुहाेस् )

ncp syangja

स्याङजा :

नेकपा एमाले स्याङजाले १० औं राष्ट्रिय महाधिवेसनका लागि स्याङजाबाट सहभागी हुने प्रतिनिधि छनौट गरेकाे छ । सहमतिका आधारमा महाधिवेसनमा सहभागी हुने प्रतिनिधिको नाम टुंग्याइएको एमाले स्याङजाले  जनाएको छ ।

स्याङ्जा क्षेत्र नं १ बाट सिफारिस हुनेमा नारायण प्रसाद मरासिनी, सुधिर शर्मा पौडेल, मिन प्रसाद गुरुङ, इश्लाम मिया, विश्व पौडेल, सिमा क्षेत्री, दिपक लम्साल, सन्तोष के.सी., तारा शर्मा र देवी थापा रहेका छन् ।

यसैगरी स्याङ्जा क्षेत्र नं २ बाट सिफारिस हुनेमा मोहनप्रसाद रेग्मी, भूपराज अधिकारी, देवीसरा थापा, मुक्तिप्रसाद पाठक, सूर्यप्रसाद गैह्रे (पारस), खिमबहादुर थापा, किशोरबिक्रम मल्ल, उदयराज श्रेष्ठ, सरस्वती भट्टराई र खगिसरा थापा रहेका छन् ।

निर्वाचन समितिका अनुसार स्याङ्जा क्षेत्र नं. १ बाट खुलामा ३७ र महिलाबाट ९ जनाले राष्ट्रिय महाधिवेसन प्रतिनिधिका लागि उमेदवारी दर्ता गराएका थिए । खुलाबाट ७ महिलाबाट ३ जना र उत्पीडिततर्फ २ निर्वाचित गर्नुपर्नेहुन्छ । क्षेत्र नम्वर २ मा खुला र महिलाका १० पदका लागि खुलामा २९ जना र महिलाबाट ९ जनाले उमेदवारी दर्ता गरेका थिए ।

त्यसैविच उत्पीडित तर्फबाट ४ जना चयन भएका छन् चयन हुनेहरुमा टेकु नेपाली, मेघ प्रनेश, धनमाया विक र दिपक विक रहेको नेकपा एमाले स्याङजाका अध्यक्ष सुर्य प्रसाद गैह्रेले जानकारी दिनुभयो ।

 

Facebook Comments Box
TOP