लियो जिल्ला परिषदको सचिवमा स्याङजाका खाँण ।

स्याङजा :

लियो जिल्ला परिषद ३२५ बि १ नेपालको पोखरामा भएको १०औं जिल्ला अधिवेशनबाट लियो जिल्ला परिषद ३२५ (एम ) नेपाल लायन बर्ष २०२२/२३ अध्यक्षमा सुशील भण्डारी र उपाध्यक्ष अश्विन खतिवडा  बिजयी भएका छन् .

त्यस्तै  सचिवमा  स्याङजाका दिक्षान्त प्रताप खाँण र कोषाध्यक्षमा प्रेमराज तिवारीलाई अध्यक्ष लियो सुशील भण्डारीले मनोनीत गर्नु भएकाे छ ।

खाँण लियो क्लब अफ वालिङ सिटीका संस्थापक प्रथम उपाध्यक्ष लायन बर्ष २०२०/२१ को लियो वालिङ को अध्यक्ष , लियो जिल्ला परिषद ३२५ बि नेपालको जनसम्पर्क अधिकृत जस्तो महत्त्वपूर्ण जिम्मेवारी सम्हाली सक्नु भएकाे छ  त्यस्तै  खाँणले outstanding Vice president , Leo of the year जस्ता महत्त्वपूर्ण अवार्डबाट सम्मानित भैईसक्नु भएकाे छ । उहाँ राजनीति सगै विभिन्न अन्य सामाजिक संस्थामा रहेर काम साथै नेतृत्वदाही भुमिकामा रहनु भएकाे छ ।

Facebook Comments Box
TOP