बेल्जीयम र फिनल्याण्डको विजयी सुरुवात, एरिक्सन घाईते हुदा खेल एक घण्टा रोकियो ।

Avatar आँधीखोला खवर डेस्क ३० जेष्ठ २०७८, आईतवार १०:५१

एजेन्सी । युरोकप फुटबलमा समुह बि अन्तर्गत गएराति भएको खेलमा बेल्जीयम र फिनल्याण्ड विजयी भएका छन । बेल्जीयमले रुसलाई ३–० ले हराएको छ भने फिनल्याण्डले डेनमार्कमाथि १–० गोलले विजयी भएको छ । खेलको ४० औं मिनेटमा हृदयघात भएर एरिक्सन मैदानमा ढलेपछि फिनल्याण्ड र डेनमार्क बिचको खेल भने करिब एक घण्टा रोकिन पुगेको थियो ।

बेल्जीयमको जितमा रोमेलु लुकाकुले दुई तथा थोमस मुनिएरले एक गोल गरे । फिनल्याण्डको जितमा भने जोएल पोयानपालोले ६० औं मिनेटमा गोल गरेको थिय ।
फिनल्याण्ड र डेनमार्क बिचको खेलको ४० औं मिनेटमा डेनिस खेलाडी क्रिश्चियन एरिक्सन हृदयघात भएर लडेपछि मैदान शुन्य भएको थियो । त्यस पछि खेल करिब एक घण्टा रोकिएपछि दुबै टोलिको सहमतिमा पुन सुरु गरिएको थियो । अहिले एरिक्सनको स्वास्थ्य अवस्था खतरामुक्त रहेको बताईएको छ । हिजै भएको समुह ए को खेलमा स्विट्जरल्याण्ड र वेल्सले एक एक गोलको बराबरी खेलेका छन् ।

आज तीन खेल हुनेछन् । आज साँझ पौने ७ बजे इंग्ल्याण्ड र क्रोएसिया बिच खेल हुदा राती पौने १० बजे अष्ट्रिया र उत्तरी मेसेडोनिया तथा पौने १ बजे नेदरल्याण्ड्स र युक्रेन भिड्नेछन् ।

 

Facebook Comments Box
यो पनि पड्नुहोस..  म्यानचेस्टर सिटीका स्ट्राइकर सर्जियो अग्युरो बार्सिलोनामा आबद्ध

धेरै कमेन्ट गरिएका