स्याङ्जा चापाकोट्का शिक्षकको : ‘रातो कम्मल’

आँधीखोला समाचार डेस्क १८ चैत्र २०७७, बुधबार १६:३४

गोपीकृष्ण रेग्मी :

सुन्दा आनन्द र भिडियो हेर्दा मनै लेभ्याउने गीत हो ‘रातो कम्मल’ । जुन सामाजिक सञ्जालमा निकै चर्चित गित भएको छ । स्याङ्जाका शिक्षकको एक समुहले यो गित बजारमा ल्याएको रातो कम्मल बोलको गीतले दर्शक तथा श्रोताको मन जित्न सफल भएको छ । निकै छोटो समयमा टिकटकमा निकै मन पराइएको यो गीत युवापुस्तालाई बढी छुने खालको रहेको छ। सुनिता बुढा छेत्री र बिश्व बिनोदकाे स्वर रहेको यस गीतमा लय/शब्द उत्तम अधिकारी, रामचन्द्र न्यौपाने र दुर्गा प्रसाद कोईराला रहेको छ । रामचन्द्र न्यौपाने, उत्तम अधिकारी, दुर्गा प्रसाद कोईराला, रघुनाथ भट्टराई, गौरव भट्टराई र शिशिर आचार्य निर्माता रहनुभएको गीतमा मोडेल करिश्मा ढकाल र सन्जिब ठकुरी हुनुभएको छ भने कोरियिग्राफरमा रुपेश श्रेष्ठ रहनुभएको छ । गीत भावना म्युजिक साेलुसनले बजारमा ल्याएकाे हाे ।

भिडियाे : ‘रातो कम्मल’

Facebook Comments Box

ताजा अपडेट

धेरै कमेन्ट गरिएका