सामाजिक रुपान्तरणका लागि सहकारीकाे भूमिका महत्वपूर्ण : नगर प्रमुख गिरी

आँधीखोला समाचार डेस्क १८ पुष २०७७, शनिबार २०:४१

बिश्वप्रकाश भट्टराइ/चापाकोट :

ज्याग्दी बचत तथा ऋण सहकारी संस्था चापाकोट नगरपालिका ४ मल्याङ्कोट दार्सिङ स्याङ्जाको दशौ साधारण सभा सप्पन्न भएको छ । साधारण सभामा बाेल्दै चापाकोट नगरपालिकाका नगरप्रमुख शिव कुमार गिरीले आर्थिक तथा सामाजिक रुपान्तरणका लागि सहकारीले महत्वपुर्ण भूमिका खेलिरहेको बताउनु भयो । उहाँले भन्नुभयाे, उदेश्यमा केन्द्रीत रहेर पारदर्शी रुपमा समृद्ध समाजको अभियानलाई आत्मसात गर्दै अघि बढाेस मेराे शुभकामना छ ।

साधरणसभामा बाेल्दै नेपाली काङ्ग्रेसका क्षत्रीय सभापति देब बहादुर खाँण इश्वरले सहकारीकाे माध्यमबाट सामुहिक उन्नतीमा लाग्नु पर्ने बताउनु भयाे । कार्यत्रममा चापाकोट नगरपालिका वडा नम्बर ५ का वडा अध्यक्ष इन्द्र बहादुर शाही लगायतले बाेलेका थिए ।

.

संस्थाका संचालक समितिका अध्यक्ष अर्जुन कुमार खाँणले सहकारीले गरेको उपलब्धी, भावी योजना, सम्भावना र भविष्यमा आउन सक्ने चुनौतिको बारेमा जानकारी गराउनु भएको थियो । साथै साधरण सभामा संस्थाका कोषाध्यक्ष ऋषब लम्सालले बार्षिक आय ब्याय प्रस्तुत गर्नु भएको थियो । सहकारीका अध्यक्ष अर्जुन कुमार खाँणको अध्यक्षता मा भएको कार्यक्रममा उपाध्यक्ष बलराम गिरीले स्वागत मन्तव्य राख्नु भएको थियोे भने सञ्चालन सचिव केशव गिरीले गर्नु भएको थियो ।

Facebook Comments Box

ताजा अपडेट

धेरै कमेन्ट गरिएका