पुतलीबजार नगरपालिकाका प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत ढकालको उपचारका क्रममा निधन ।

 २४ कार्तिक २०७७, सोमबार १८:३१   | आँधीखोला समाचार डेस्क

पुतलीबजार नगरपालिकाका प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत ढकालको उपचारका क्रममा निधन ।

स्याङजा : पुतलीबजार नगरपालिकाका प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत डोलराज ढकालको उपचारका क्रममा निधन भएको छ । भरतपुर स्थीत भक्तपुर क्यान्सर अस्पतामा उपचारका क्रममा अधिकृत ढकालको ५१ बर्षकाे उमेमा निधन भएकाे पुतलीबजार नगरपालिकाले जनाएकाे छ ।

नेपाल सरकारको खरिदार पदबाट सरकारी सेवामा प्रवेश गरेका ढकाल नायव सुब्बा र अधिकृत हुदै उपसचिव हुनु भएकाे थियाे । ढकाल डोरपाटन नगरपालिका बाग्लुङबाट पुतलीबजार नगरपालिकाको प्रमुख प्रशासकीय अधिकृतको रुपमा गएको माघमा स्याङजा आउनु भएकाे थियाे ।

ढकाल लामो समय देखी ब्लड क्यान्सर रोगबाट पिडीत रहेको परिवारले जनाएकाे छ । प्रशासकीय अधिकृत ढकालका एक श्रीमती सहित २ छोरा र २ छोरी रहेका छन् ।

यसैबीच अधिकृत ढकालकाे असामयीक निधन प्रति पुतलीबजार नगरपालिकाका प्रमुख सीमा कुमारी क्षेत्रीले दुःख व्यक्त गर्नु भएकाे छ । ढकालको ५१ बर्षको उमेरमा भएको असामयीक निधनले पुतलीबजार नगरपालिकालाई अपुरणीय क्षती पुगेको नगरप्रमुख क्षेत्रीले बताउनु भएको छ । उहाँले स्वर्गीय ढकालको आत्माको चीर शान्तीको कामना गर्दै शोकसन्तप्त परिवारजनमा समबेदना प्रकट गर्नु भएको छ ।

याे पनि : प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत ढकालको निधनमा पुतलीबजार नगरपालिकामा आज बिदा ।

.

Facebook Comments
यो पनि पड्नुहोस..  घास काट्ने क्रममा भीरबाट लडेर महिलाको ज्यान गयो ।

अन्तिम अपडेट: २४ कार्तिक २०७७, सोमबार १८:३१

-->