लोकप्रिय रास्ट्रिय भजन गायक सापकोटाको निर्देशनमा नयाँ लोक भजन ‘श्रीकृष्ण बाला’ सार्बजनिक

 ७ भाद्र २०७७, आईतवार १९:०८   | आँधीखोला समाचार डेस्क

लोकप्रिय रास्ट्रिय भजन गायक  सापकोटाको निर्देशनमा नयाँ लोक भजन ‘श्रीकृष्ण बाला’ सार्बजनिक

बुटवल : रास्ट्रिय भजन गायक लोकेन्द्र सापकोटाको निर्देशनमा नयाँ लोक भजन श्रीकृष्ण बाला सार्बजनिक भएको छ ।

गायक राजेश न्यौपाने र तेजु सापकोटाको स्वर रहेको उत्त भजनमा लोकेन्द्र सापकोटा शब्द तथा राजेश न्यौपानेको सङ्गीत रहेको छ भने जसको छायांकन कृष्ण प्रसाद गौतम र शोभाखर पन्तको छ । सम्पादन कलरिङ शोभाखर पन्तको रहेको छ भने छायांकन कामधेनु गौसाला देवदह भलुहिमा भएको हो त्यस्तै सिस्टर सोसाइटी बुटवल -९ का आमासमुहको समेत सहभागिता रहेको उक्त भजनमा अभिनयमा भने स्वयं लोकेन्द्र ,ऋचा ऋला,अमृता ,रितिका,आयुस्मा,रक्षा,र सम्पनकाे रहेको थियो । उक्त भजन निर्माण हाम्रो संगीत अनलाईनले गरेको हो भने दृश्य निर्माण एस आर मुभी बुटवलले गरेको हो त्यस्तै राजेश न्यौपाने युटुब च्यानल बाट बजारमा आएको छ उक्त भजनमा गोपिनि र श्री कृष्ण सम्बन्धि सम्बाद रहेको शब्दकार तथा निर्देसक सापकोटाले जानकारी दिनुभयाे हाम्रो पनि उत्त भजन team लाई सफलताको शुभकामना ।

भिडियाे हेर्न तलकाे लिंकमा क्लिक गर्नुहाेस् :

श्री कृष्ण बाला 

Facebook Comments
यो पनि पड्नुहोस..  भारतीय चर्चित अभिनेता इरफान खानको निधन

अन्तिम अपडेट: ७ भाद्र २०७७, आईतवार १९:०८

-->