स्याङ्जा-पूर्ब एमाले समर्थितले गरे ओलीको पक्षमा प्रदर्शन,‘आफ्नै नेतालाई भारतीय दलालको आरोप’

 २५ असार २०७७, बिहीबार १८:०३   | प्रकाश डोटेल

स्याङ्जा-पूर्ब एमाले समर्थितले गरे ओलीको पक्षमा प्रदर्शन,‘आफ्नै नेतालाई भारतीय दलालको आरोप’


प्रकाश डोटेल/स्याङ्जा :

सत्ताधारी दल नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (नेकपा) मा बिवाद चर्किदै जाँदा प्रधानमन्त्री केपी ओलीको समर्थनमा स्याङ्जामा प्रदर्शन गरिएको छ । जनमतको कदर गर्दै प्रधानमन्त्री केपी ओलीलाई पुरा कार्यकाल काम दिन माग गर्दै स्याङ्जामा प्रदर्शन गरिएको हो ।

नागरिकले स्वतः स्फुर्त रुपमा गरेको भनिएको प्रदर्शनमा सबै जना पूर्व एमाले पृष्ठभूमिका थिए । प्रदर्शनमा सहभागि भएका युवाहरुले ‘आज होईन भोलिलाई, ५ वर्ष केपी ओलीलाई’ भन्ने नारा लगाएका थिए । त्यस्तै उनीहरुले आफ्नै नेताहरुलाई लक्षित गर्दै भारतीय दलाल भएको आरोप समेत लगाएकाछन् । उनीहरुको आक्रोस पार्टी अध्यक्ष प्रचण्ड, माधव कुमार नेपाल लगायतका नेताहरु प्रति लक्षित रहेको थियो ।

स्याङ्जा सदरमुकास्थित बसपार्कबाट शुरु भएको प्रदर्शन सहिदचोक, प्रगतिनगर, बाडखोला हुर्दै पुनः सहिदचोकमा पुगेर कोणसभामा परिणत भएको थियो । कोणसभामा बोल्ने युवाहरुले प्रधानमन्त्री केपी ओलीको राजिनामा माग गर्नेहरु भारतीय दलाल भएको आरोप लगाएका थिए ।

प्रदर्शनलाई लिएर नेकपा स्याङ्जाका पूर्व माओवादी पृष्ठभूमिका नेताहरुले प्रदर्शन गर्नु आवश्यक नरहेको बताए । उनीहरुले व्यक्तिको पक्षमा गरिने प्रदर्शनले कार्यकर्तामा तिक्तता बढाउने र भिडन्तको अवस्था ल्याउने बताए ।

प्रदर्शनमा सहभागि पुतलीबजार नगरपालिका क्षेत्रका युवाहरुको बाहुल्यता थियो । प्रदर्शनमा युवा संघका सदस्यहरु ब्ढि थिए । उनीहरु प्रधानमन्त्री केपी ओलीको तस्बिर र राष्ट्रिय झण्डा लिएर प्रदर्शनमा उत्रिएका थिए ।

पुर्ब एमालेले यसरी गरे स्याङ्जामा प्रम ओलीको पक्षमा प्रदर्शन

.

यहाँ देखीएको भिडियो हाम्रो युतूव च्यानलबाट लिगीएको हो .. कृपया हाम्रो युतूव च्यानल SUBSCRIBE गर्नुहोला

Please accept YouTube cookies to play this video. By accepting you will be accessing content from YouTube, a service provided by an external third party.

YouTube privacy policy

If you accept this notice, your choice will be saved and the page will refresh.

Facebook Comments

अन्तिम अपडेट: २५ असार २०७७, बिहीबार १८:०३

-->