सन्दीपले लिए कीर्तिमानी १०० विकेट

स्टार क्रिकेटर सन्दीप लामिछानेले ट्वेन्टी–ट्वेन्टी क्रिकेटमा १०० विकेट पूरा गरेका छन् । एसीसी इस्ट्रर्न रिजन टी २० क्रिकेट प्रतियोगितामा लामिछानेले कीर्तिमानी १०० विकेट पूरा गर्दा नेपाल पराजित भएको छ । नेपाल शनिबार थाइल्याण्डको टेर्डथाइ क्रिकेट मैदानमा  मलेसियासँग २२ रनले पराजित भएको हो । 

१५५ रनको लक्ष्य पछ्याएको नेपाल २ बल बाँकी छदै १३२ रनमा रोकिन पुग्यो । पाँच टिम सहभागी यो प्रतियोगिता लिगका आधारमा आयाेजना भएको छ । 

इस्ट्रन रिजनका शीर्ष २ टिमले वेस्टर्न रिजनका शीर्ष २ टिमबीच एसियाकप क्वाली फायरका लागि प्रतिस्पर्धा गर्नेछन् । एसियाकप क्रिकेटका लागि महत्वपूर्ण खुड्किलोको रुपमा रहेको यो प्रतियोगितामा उपाधि जित्ने लक्ष्य नेपालले लिएको भए पनि पहिलो गाँसमै ढुंगा लागेको छ ।

नेपालको शुरुआत भने राम्रो हुन सकेन । कुशल मल्ल र ज्ञानेन्द्र मल्लले ओपनिङ गरेका थिए । तर पहिलो ओभरमै खाता नै नखोली कुशल मल्ल आउट भएका थिए । 

त्यसपछि क्रिजमा आएका पारस खड्का र ज्ञानेन्द्र मल्लले २१ रनको साझेदारी गरे । पारस खड्का ९ रन बनाएर आउट भए । त्यसपछि कप्तान मल्ल र उपकप्तान दीपेन्द्रसिंह ऐरीले ६७ रनको साझेदारी गरेका थिए । 

Facebook Comments Box
TOP