वालिङ ५ मा शुभकामना आदानप्रदान कार्यक्रम ।

तिलक गुरुङ/वालिङ :
वालिङ नगरपालिका वडा नम्वर ५ ले शुभ कामना आदन प्रदान कार्यक्रम गरेको छ वडाध्यक्ष ढाकाराम पंगेनीको सभापतित्वमा भएको कार्यक्रममा पार्टी प्रतिनिधी, आमा समूह, क्लव विभिन्न संघ सस्था का प्रतिनिधि हरुको सहभागिता रहेको थियो ।


कार्यक्रममा नगर कार्य पालिका सदस्य जमुना के सी, वडा सदस्य महेश गुरुङ, नेपाली काँग्रेस का वडा सभापती नर प्रसाद रेग्मी, ने क पा का डाल बहादुर खड्का नेपाली कांग्रेसका पुर्व सभापती भिम प्रसाद रेग्मी, टोल बिकास सस्थाका बिष्णु प्रसाद रेग्मी , एकमाया मल्ल, जगत भञ्ज्याङ स्वास्थ्य चौकि प्रमुख इन्द्र प्रसाद भट्टराई, दियालो सस्थाका कृषि प्राबिधिक राजेन्द्र प्रसाद लामिछाने युवा भुपेन गुरुङ, शिक्षक लक्ष्मण रेग्मी लगायतले शुभ कामना मन्तव्य राख्नु भएको थियो । कार्यक्रममा वडा सचिव ओम बहादुर थापाले संचालन गर्नु भएको थियो ।

Facebook Comments Box
TOP