उपमेयर कप महिला फुटवल : वालिङ नगरपालिका सेमिफाईनलमा प्रवेश ।

आँधीखोला खवर / वालिङ :
काठमाडौंमा जारी अन्तर नगरपालिका स्तरीय उपमेयर कप महिला फुटवल प्रतियोगितामा स्याङ्जाको वालिङ नगरपालिका सेमिफाईनलमा प्रवेश गरेको छ । आज भएको आफ्नो तेस्रो खेलमा वर्दियाको वाँसगढी नगरपालिकासँग बराबरीमा रोकिए पनि अंकका आधारमा समूह विजेता बन्दै वालिङ सेमिफाईनलमा प्रवेश गरेको हो । निक्कै आक्रामक रुपमा खेलेको वालिङ नगरपालिकालाई वाँसगढी नगरपालिकाले रक्षात्मक खेल खेल्दै गोल गर्नबाट बञ्चित गराएको थियो । वालिङ नगरपालिकाको ३ खेलबाट ७ अंक रहेको छ भने समान खेल खेलेको बाँसगढीको ५ अंक रहेको छ ।


अखिल नेपाल फुटवल संघ एन्फाको आयोजनामो उपमेयर कप अन्तर नगरपालिकास्तरीय महिला फुटवल प्रतियोगिता शुक्रबारदेखि शुरु भएको हो । वालिङले आफ्नो पहिलो खेलमा सप्तरीको शम्भुनाथ नगरपालिकालाई ११–० को फराकिलो गोल अन्तरले पराजित गरेको थियो भने दोस्रो खेलमा दाङको घोराही उपमहा—नगरपालिकालाई ५—० गोलको अन्तरले पराजित गरेको थियो ।
वालिङ नगरपालिकाले अव सेमिफाईनलमा आगामी १० गते अर्काे समुहको विजेतासँग प्रतिस्पर्धा गर्ने वालिङ नगर कार्यपालिका सदस्य एवम् टिम ब्यवस्थापक रेखा थापाले बताउनुभयो । देशभरीका कूल १८ नगरपालिकालाई चार समूहमा विभाजन गरि खेलाईएको हो चार ओटै समूहका विजेता टोली मात्रै सेमिफाईनलमा प्रवेश पाउने छन् ।
प्रतियोगितामा प्रथम हुने नगरपालिकाले नगद पाँच लाख र द्वितीय हुने नगरपालिकाले नगद तीन लाख प्राप्त गर्ने छन् ।

Facebook Comments Box
TOP