संसदमै पटक पटक लडेका नेकपा सांसदको माग, मेरो ज्यान जोगाईपाउँ ।

आँधीखोला खवर / काठमाडौं :

नेकपा सांसद खगराज अधिकारीले आफू संसदमा नै चारपटक लडिसकेको गुनासो गर्नु भएको छ । आईतबार बसेको प्रतिनिधि सभाको बैठकमा बोल्दै नेता अधिकारीले संसद सचिवालयले आफूहरु बस्ने गरेको सिटलाई व्यवस्थित नबनाईदिँदा संसदमा ४ पटक लडेको बताउनु भएको हो
उहाँले संसदमा भाँचिएको कुर्सी नै देखाएर यसलाई यथासक्य चाँडो बनाईदिएर आफू र सांसदहरुको ज्यानको सुरक्षा दिन माग गर्नु भएको हो । उहाँले अहिलेसम्म दूर्घटना नभएकोले बँचिएको भन्दै जुनसुकै दिन पनि यहाँ दूर्घटना हुनसक्ने चिन्ता जाहेर गर्नुभयो । आफूहरुले पटक पटक यस विषयमा गुनासो गर्दा पनि संसद सचिवालयले यस्ता कुर्सीहरु नहटाएको भन्दै उहाँले अबका दिनहरुमा कम्तिमा यस्ता कुर्सीहरु नराखिदियोस् भन्दै आग्रह गर्नु भएको छ । यसरी उहाँले ज्यानको सुरक्षाको बारेमा कुरा गरिरहँदा सभामुख महरा भने हाँसिरहनु भएको थियो ।

Facebook Comments Box
TOP