ला लिगामा आज अन्तिम खेल हुँदै, बार्सिलोना र रियल मड्रिड प्रतिस्पर्धामा

barca-and-real

स्पेनिस ला लिगा फुटबलमा आज यस सिजनका अन्तिम दुई खेल हुँदैछन् । जारी लिगको अन्तिम दुई खेलमा आज च्याम्पियन टोली बार्सिलोना र रियल मड्रिडले खेल्नेछन् । यसअघि नै लिगको उपाधि उचालेको बार्सिलोनाले इएबारसँग खेल्दैछ भने रियल मड्रिडले र रियल बेटिससँग खेल्नेछ ।

रियल मड्रिड र रियल बेटिसबीचको खेल रियल मड्रिडको घरेलु मैदान सान्टियागो बेर्नाबेउमा हुनेछ । अपराह्न ३ः४५ बजेबाट सुरु हुने उक्त खेलमा बेटिसलाई हराउने लक्ष्यका साथ मैदान उत्रिनेछ । रियल जारी लिगको तेस्रो स्थानको टोली हो भने बेटिस ११औं स्थानको टोली हो ।

barca-and-real
barca-and-real

यस्तै बार्सिलोना र इएबारबीचको खेल भने इएबारको मैदानमा हुनेछ । यो खेल राति ८ बजेबाट सुरु हुनेछ । यसअघि नै ला लिगा च्याम्पियन बनिसकेको बार्सिलोना शीर्ष स्थानको टोली हो भने इएबार १२औं स्थानको टोली हो ।

Facebook Comments Box
TOP