व्युटिसियनहरुका लागि विशेष प्रशिक्षण कार्यक्रम सम्पन्न

आँधीखोला समाचार डेस्क आँधीखोला समाचार डेस्क २३ बैशाख २०७६, सोमबार ०८:१२

शुष्मा वोस्ती/वालिङ :

वालिङ तथा आसपासका क्षेत्रमा कार्यरत व्युटिसियनहरुका लागि व्राईडर मेकअप विशेष तालिम प्रदान गरिएको छ । व्युटिसियनहरुलाई पछिल्लो चरणको वृहत खालको मेकअपमा दक्ष वनाउने उद्देश्यले वालिङमा तालिम सञ्चालन गरिएको हो ।

तालिमको समापन गर्दै वालिङ नगरपालिकाका प्रमुख दिलिप प्रताप खाँणले शीपलाई व्यवहारमा उतार्न आग्रह गर्नुभयो । नगरपालिकाले व्यवशाय गर्न चाहनेहरुका लागि आवश्यक सहयोग गर्ने योजना बनाईरहेको जानकारी दिनुभयो ।

तालिमको समापन कार्यक्रममा आँधीखोला टेक्निकल एन्ड एजुकेशन कलेजका अध्यक्ष गुमानसिंह राना,सञ्चालक दिपक लम्साल,प्रिन्सीपल भिमलाल भटराई,प्रशिक्षक पुनम श्रेष्ठ, कार्यक्रम सयोजक पुष्पा अर्याल, सहभागी व्युटिशियन कल्पना आले लगायतले तालिम व्यवहारिक हुने वताएका थिए ।

आँधीखोला टेक्निकल एन्ड एजुकेशन कलेजको आयोजनामा एक हप्ते व्राईडर मेकअप विशेष

तालिममा भोकेस्नल ट्रेनिङ च्यारिटेवल ट्रष्ट भिटिसी वेलायतबाट मेकअपमा तेस्रो लेभल उत्तिण गरेकी पुनम श्रेष्ठले प्रशिक्षण दिनुहुने कलललेजले जनाएको छ । तालिममा २२ जना व्युटिसियनहरुको सहभागिता रहेको कार्यक्रम संयोजक पुष्पा अर्यालले जानकारी दिनुभयो ।

Facebook Comments Box
यो पनि पड्नुहोस..  स्याङ्जामा भूकम्प पीडितहरुको गुनासो ब्यवस्थापन तथा पुनरावेदन सम्बन्धी अन्तरक्रिया ।

ताजा अपडेट

धेरै कमेन्ट गरिएका