छत्रपतिले पायो दर्शकको माया, माउथ पब्लिसिटीले काम गर्यो | हलहरुमा दर्शक बढ्दै |

chatrapati

शुक्रबार नेपालमा पर्दशनमा आएको साउथ फिल्म छत्रपतिले दर्शकहरुको माया पाउने क्रम बढेको छ  ।  सुपरहिट फिल्म आर आर आर र गंगुबाइका निर्माताले निर्माण गरेको उक्त फिल्मको वितरणको जिम्मा नेपालमा AK Distributers ले पाएको हो । AK Distributers नेपालका लागि नया डिस्ट्रिब्युटर हो । छत्रपति फिल्म AK Distributers को पहिलो फिल्म भए पनि नेपालमा धेरै फिल्महरु भित्र्याउने कसरत गरि रहेको छ ।  पोखरा, स्यांग्जा, बुटवल, नारायणघाट, काठमाडौँ लगायत नेपालका अधिकांस स्थानमा फिल्म हेर्नेको संख्या ह्ट्त बढेको हलका संचालकहरु बताउछन ।

फिल्म छत्रपति २०२३ पेन इंडियाका जयन्तीलाल गडाको लगानी र VV विनायकको डाइरेक्सनमा बनेको हो ।  शिवाजी एक शरणार्थी र पार्वतीको धर्मपुत्र हो, जसले आफ्नो ईर्ष्यालु भाइ र पार्वतीको जैविक छोरा अशोक (करण सिंह छाबरा) पाकिस्तानमा वर्षौं अघि अलग भएपछि आफ्नी आमालाई खोज्न निस्कन्छ। आफ्नी आमालाई खोज्दै गर्दा, शिवाजीले सपनालाई भेट्छन्, जसले उसलाई आफ्नो धर्मयुद्धमा मद्दत गर्छ, र दुई एकअर्काको लागि खस्छन्। यसैबीच, शिवाजीले भैरव र भवानीसँग आफ्ना सँगी शरणार्थीहरूलाई हानि पुर्‍याउनको लागि लड्छन्, जहाँ उनीहरू सबैले उनलाई छत्रपति भनेर सम्बोधन गर्न थाल्छन्। अशोकले यो पनि थाहा पाउँछन् कि शिवाजी जीवित छन् र उहाँलाई समाप्त गर्न शिवाजीका शत्रुहरूसँग हात मिलाउँछन्। यसका बावजुद, शिवाजीले आफ्ना शत्रुहरूलाई समाप्त पार्छन् र उहाँ पार्वतीसँग पुनर्मिलन गर्नुहुन्छ। शिवाजीले उनलाई र सावित्री र परिवारले सुखी जीवन बिताउन मद्दत गरेको महसुस गरेपछि अशोकले आफ्ना गल्तीहरूको लागि माफी मागे।
फिल्म राम्रो चालोस हाम्रो पनि शुभकामना
Facebook Comments Box
TOP