नेकपा एमाले स्याङ्जाका जिल्ला सदस्य एबं महिला नेतृ राना काँग्रेसमा प्रवेश ।

चापाकोट :
नेकपा एमाले स्याङ्जाको जिल्ला कमिटि सदस्य जिता राना मगर नेपाली काँग्रेसमा प्रवेश गर्नुभएको छ ।
नेपाली काँग्रेसले आज चापाकोटमा आयोजना गरेको चुनावी घरदैलो कार्यक्रममा नेकपा चापाकोट नगरपालिका ६ का वडा कमिटी इन्चार्ज समेत रहनु भएकी एमालेको जिल्ला सदस्य जिता राना काँग्रेसमा प्रवेश गर्नुभएको काँग्रेस चापाकोट नगरपालिकाका सभापति विक्रम सारुले जानकारी दिनुभयो ।
रानालाई नेपाली काँग्रेसका उपसभापति एबं क्षेत्र नम्वर २ का उमेद्वार धनराज गुरुङले रानालाई पार्टीमा प्रवेश गराउनु भएको हो ।
काँग्रेसले मात्रै देशमा संमृद्धि ल्याउन सक्ने भन्दै आफू काँग्रेस प्रवेश गरेको रानाको भनाई छ । चापाकोटमा काँग्रेसले धेरै राम्रा काम गरेको तर प्रचार प्रसार कम भएको रानाको भनाई छ । उहाँले भन्नुभयो काँग्रेस कै नेतृत्वमा राम्रो प्रगती भएकाले आफूले काँग्रेस रोजेको रानाले बताउनु भयो ।राना सहित केही व्यक्तिहरु काँग्रेस प्रवेश गरेको सभापति सारुले जानकारी दिनुभयो ।

Facebook Comments Box
TOP