एमाले आँधीखोलाद्वारा सबै पदमा मनोनयन दर्ता ।

आँधीखोला :

नेकपा एमालेका उम्मेदवारहरूले आँधीखोला गाउँपालिकाको अध्यक्ष उपाध्यक्ष सहित ६ वटै वडाका वडा अध्यक्ष , महिला सदस्य , दलित महिला सदस्य र खुला सदस्य गरी ३२ पदमा मनोनयन दर्ता गराएका छन् । एमालेले गाउँपालिकाको अध्यक्षमा विश्वनाथ पौडेल र उपाध्यक्षमा सीता थापालाई उम्मेदवार बनाएको थियो ।

अध्यक्षका उम्मेदवार विश्वनाथ पौडेल र उपाध्यक्षका उम्मेदवार सीता थापाले निर्वाचन अधिकृतको कार्यालय, आँधीखोला गाउँपालिका कृषि स्याङ्जामा उम्मेदवारी दर्ता गराएका हुन् ।

२०७४ सालको स्थानीय चुनावमा शतप्रतिशत जित निकालेको नेकपा एमालेले यो चुनावमा पनि सोही नतिजा दोहोर्याएर अघिल्लो कार्यकालमा शुरु भएका आँधीखोलाबासीका सपनाहरु पूरा गर्दै युवालाई प्रविधि संगसगै उद्दमशिल र स्वरोजगार बनाउने योजना रहेको अध्यक्षका उम्मेदवार विश्वनाथ पौडेलले बताए ।

अध्यक्ष उम्मेदवार विश्वनाथ पौडेल नेकपा एमाले स्याङ्जा जिल्ला कमिटीका उपसचिव हुन् भने र उपाध्यक्ष उम्मेदवार सीता थापा नेकपा एमाले जिल्ला कमिटी स्याङ्जाकी सदस्य हुन् ।

Facebook Comments Box

विचित्र संसार

थप सामाग्री
TOP