पुतलीबजार नगरपालिकाको प्रमुख प्रशासकीय अधिकृतमा घर्ती ।

स्याङजा :
प्रमुख प्रशासकीय अधिकृतको रुपमा पुतलीबजार नगरपालिकाको कार्यालयमा आउनुभएका रमेश घर्तीलाई एक कार्यक्रमका विच पुतलीबजार नगरपालिकाले स्वागत गरेको छ । प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत घर्तीलाई स्वागत गर्दै पुतलीबजार नगरपालिका प्रमुख सिमाकुमारी क्षेत्रीले पुरा हुन नसकेका कामहरु नयाँ प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत घर्तीबाट पुरा हुने विश्वास लिनुभयाे ।

उहाँले प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत अनुभवी भएको बताउदै पुतलीबजार नगरपालिकाले गर्न नसकेका कामहरु उघर्तीका पालामा सम्पन्न गर्ने बताउनु भयाे। नगरप्रमुख क्षेत्रीले कर्मचारी र जनप्रतिनिधिको सम्बन्ध नग र मासुको जस्तो भएमा सेवाग्राहीले छिटो सेवा पाउने बताउनु भयाे ।

नव आगन्तुक प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत रमेश घर्तीले सेवा प्रभाहमा कुनै कसर बाकी नराख्ने प्रतिवद्धता जनाउनु भयाे । स्वागत कार्यक्रममा उपप्रमुख महेश पुरी, शिक्षा शाखा प्रमुख बाबुराम बराल र योजना अनुगम तथा सूचना अधिकारी ताराचन्द्र ढकाल लगाएतले मन्तव्य राखेका थिए ।

Facebook Comments Box
TOP