लियो क्लब अफ वालिङ सिटीद्वारा शुभकामना आदानप्रदान कार्यक्रम सम्पन्न

वालिङ :

लियो क्लब अफ वालिङ सिटीद्वारा गह्रौ कालिका मन्दिरमा सरसफाइ तथा शुभकामना आदानप्रदान कार्यक्रम सम्पन्न गरेकाे छ ।

कार्यक्रममा बोल्दै लायन्स क्लब अफ वालिङ सिटीका पुर्ब अध्यक्ष एंब वालिङ नगरपालिका प्रमुख दिलिप प्रताप खाँणले लियोले कोभिडको समयमा गरेको कार्यप्रती धन्यवाद व्यक्त गर्नु भयाे ।  लियोले सामाजिक कार्यसँग सगै सरसफाइ कार्यक्रमले धार्मिक मोठमन्दिरको प्रसारप्रचारमा  निकै ठुलो भुमिका खेलेकाे  बताउनु भयो ।

कार्यक्रममा लायन्स क्लब अन्तर्राष्ट्रिय ३२५ बि १ नेपालका Senior (AOG) चेत नारायण श्रेष्ठ ज्यु , GMT Co – dintor  देबेन्द्र प्रसाद भट्टराई , वडा न ०८ का अध्यक्ष कमल प्रसाद सुवेदी , जोन चियर प्रर्सन कबिता भुसाल , District member  सिताराम अधिकारी , सजना कंडेल , लायन्स क्लब वालिङका अध्यक्ष चुत्राकुमारी थापा , लायन्स क्लब ग्रिन होम अध्यक्ष तेजन राना , लियो जिल्ला परिषद ३२५ बि नेपालका District PRO  दिक्षान्त प्रताप खाँण , बिश्व हिन्दु युवा संघ स्याङ्जाका अध्यक्ष नबराज पौडेल लगायतले मन्तव्य राख्नु भएको थियो भने कार्यक्रममा स्वागत मन्तव्य मन्दीर व्यवस्थापन समिती अध्यक्ष सुरज प्रताप खाँणज्युले राख्नु भएको थियो । अध्यक्षता लियो खुम शर्मा बिपुलकाे रहेको थियो त्यस्तै संचालन क्लबका सचिब  किशोर बस्यालज्यु र स्वागत मन्तव्य मन्दिर व्यवस्थापन अध्यक्ष सुरज प्रतापले गर्नुभएको थियो ।

कार्यक्रममा लायन्स क्लब वालिङ , वालिङ ग्रिन होम , लियो क्लब वालिङ मन्दिर व्यवस्थापन समितिका पदाधिकारी तथा सदस्यज्युहरुको उपस्थिति रहेको थियो l कार्यक्रमको जानकारी क्लबका( P R O )लियो बद्री पंगेनी ज्युले गराउनु भएको थियो ।

Facebook Comments Box
TOP