संखुवासभामा एकै परिवारका ६ जनाको हत्या ।

death

संखुवासभा:
संखुवासभाको मादी नगरपालिका १ को उम्लिङमा एकै परिवारका ६ जनाको हत्या भएको छ। प्रदेश नम्बर १ का प्रहरी प्रवक्ता तथा प्रहरी उपरीक्षक नवीनराज राईका अनुसार ६ जनाको हत्या भएको हो। एक जना घाइते रहेको उनले बताए।

 

मादी नगरपालिका वडा नम्बर १का वडाध्यक्ष खेमनाथ कटुवालका अनुसार धारिलो हतियार प्रयोग गरी हत्या गरिएको हो। उनका अनुसार ५७ वर्षीय तेजबहादुर कार्कीसहित ६ जनाको हत्या भएको हो। ८४ वर्षीया आमा पार्वता कार्की, ५८ वर्षीया श्रीमती मनमाया कार्की, २५ वर्षीया बुहारी रञ्जना कार्की, १० वर्षीय नाति दीपक कार्की र ५ वर्षीया नातिनी गोमा कार्की मृत अवस्थामा भेटिएको उनले बताए।एक जना घाइते वृद्धले भने आँखा देख्दैनन् अनि कान पनि सुन्न सक्दैनन् , वडाध्यक्ष कटुवालले बताए। उनको अवस्था सामान्य छ।

उनीहरूको हत्या कसले गरेको हो भन्ने खुलिसकेको छैन।

 

Facebook Comments Box
TOP