बिरुवा गाउँपालिकामा अध्यक्ष कप खेलकुद सम्पन्न ।

आँधीखोला समाचार डेस्क २३ फाल्गुन २०७७, आईतवार २०:१३

स्याङजा :

बिरुवा गाउँपालिका स्याङजामा चौथो अध्यक्ष कप महिला तथा पुरुष भलिबल प्रतियोगिता सम्पन्न भएको छ । गत बिहीबार शुरू भएको कार्यक्रमको महिला तथा पुरुष दुवैतर्फका विधाहरू को खेल पुरा भए सँगै आज एक औपचारिक कार्यक्रम विच खेलकुद समापन गरिएको हो ।

गाउँपालिकाका प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत कुलराज सुवेदीको प्रमुख आतिथ्यतामा सम्पन्न कार्यक्रमको अध्यक्षता वडा न ६ का अध्यक्ष कृष्ण प्रसाद क्षत्रीले गर्नु भएको थियो । पुरुष तर्फ ७ वटा वडा र महिला तर्फ ६ वटा वडा हरु सहभागी भएको खेलकुदमा दुवै विधा तर्फ प्रथम स्थानको विजेता आयोजक टिम वडा ६ हुन सफल भयो ।

.

पुरुष तर्फको द्वितीय तथा तृतीय स्थान क्रमश वडा न १ र ७ ले हासिल गर्न सफल भए । यसै गरी महिला तर्फको द्वितीय तथा तृतीय स्थान क्रमशः वडा न ४ र ७ ले हासिल गर्न सफल भए । विजेता हरुलाई मेडल , नगद पुरस्कार तथा प्रमाणपत्र प्रदान गरिएको थियो । पुरुष तर्फ प्रथम,द्वितीय तथा तृतीय स्थान हासिल गर्ने टिमहरू ले क्रमशः ६० हजार ,४० हजार तथा २० हजार रुपैया पुरस्कार स्वरुप प्राप्त गरेका थिए ।

.

यसै गरी महिला तर्फका विजेता हरुले क्रमशः ३० हजार , २० हजार तथा १० हजार रुपैया प्राप्त गरेका थिए । कार्यक्रममा प्रमुख अतिथि प्रमुख प्रशासकLय अधिकृत कुलराज सुवेदीले स्वस्थ जीवनको लागि खेलकुदको ठूलो महत्व रहेको कुरा बताउनु भयो । उहाFले गाउँ तथा बस्ती स्तरमा छरिएर रहेका प्रतिभाहरुलाई उजागर गर्ने उद्देश्यले विगत ४ वर्ष देखि यो खेलकुद निरन्तर रुपमा आयोजना गरिएको पनि बताउनु भयो । कार्यक्रममा नेकपा नेता गोपाल कोइराला , नेपाली कांग्रेसका नेता युवराज केसी लगाएतले शुभकामना मन्तव्य व्यक्त गर्नु भएको थियो ।

.

Facebook Comments Box

ताजा अपडेट

धेरै कमेन्ट गरिएका