सीपमूलक तालीमले महिलाहरुलाई आत्मनिर्भर बनाउछ : नगरप्रमुख गिरी ।

आँधीखोला समाचार डेस्क २३ कार्तिक २०७७, आईतवार २०:०५

बिश्व प्रकाश भट्टराई/चापाकोट :

स्याङ्जा चापाकोट नगरपालिकामा ३ महिने सिलाइ कटाई तालीम शुरू भएकाे छ । जलदेबी आमा समूह चापाकोट नगरपालिका वडा नम्बर ५ खासाको आयोजना र चापाकोट नगरपालिका चापाकोटको आर्थिक सहयोगमा तालीम शुरू भएको हो । तालीमकाे शुभारम्भ गर्दै चापाकोट नगरपालिकाका प्रमुख शिव कुमार गिरीले तालीम सिकेर मात्र नहुनी भन्दै व्यवहारमा उतार्न अनुराेध गर्नु भयो। सीपमूलक तालीमले महिलाहरुलाई आत्मनिर्भर बनाउने बताउदै प्रमुख गिरीले तालीम सिकेर आत्मनिर्भर बन्न सहभागीलाई आग्रह गर्नु भएको छ ।

.

कार्यक्रममा वडा नम्बर ५का अध्यक्ष इन्द्र शाही, समाजसेबी दल बहादुर सिङ लगाएतले बाेलेका थिए । कमल मल्ल को स्वागत मन्तव्यबाट सुरु भएको कार्यक्रम को सन्चालन भेषराज डोटेलले गर्नु भयको थियोे ।

Facebook Comments Box

ताजा अपडेट

धेरै कमेन्ट गरिएका