कोभिड १९ राहत कोषमा २१ लाख ३२ हजार संकलन

तोलाकान्त बगाले/वालिङ :

वालिङ नगरपालिकाले स्थापना गरेको वालिङ कोभिड १९ राहत कोषमा शुक्रबार साँझसम्म एक्काईस लाख ३२ हजार संकलन भएको छ ।

वालिङ नगरभित्रका १४ वटै वडामा कोभिड १९ को संक्रमणबाट गुज्रिरहेको अवस्थामा नपाको प्रभावित नागरिकहरु सिमान्तकृत, गरीब, दैनिक ज्यालादारी, गुजारा ब्यवसाय र सडक जीवन बिताईरहेकाहरुलाई खाद्यान्न तथा राहत उपलब्ध गराउने उद्देश्यले स्थापना गरिएको कोषमा शुक्रबार साँझसम्म नगद तथा खाद्यान्न गरी रु. एक्काईस लाख ३२ हजार १ सय ९९ संकलन भएको वालिङ नगरपालिकाले जनाएको छ ।

वालिङ नगरपालिकाले स्थापना गरेको राहत कोषमा वालिङ ८ भीमटारी निवासी छबिलाल कोईरालाबाट ५ हजार ६ सय, वालिङ ८ ब्याङतुङ निवासी गोपालधन सुबेदीबाट ११ हजार, वालिङ साना शहरी खानेपानी कार्यालयबाट २५ हजार, वालिङ ८ कटौंजे निवासी सीताराम तिवारीबाट ५ हजार १ सय, क्रियटिभ युथक्लब वालिङ १३ बाट १५ हजार, राधा माधव समिति सत्संग वालिङ र डिभाईन युथक्लब वालिङबाट १५ हजार ५ सय १०, लायन्स क्लब अफ वालिङ सिटी र लियो क्लब अफ वालिङ सिटीबाट १ लाख १ हजार १ सय ११ गरी शुक्रबार मात्रै एकलाख ७८ हजार ३ सय २१ संकलन भएको हो ।

नगरपालिकाको राहत कोषमा हालसम्म नगद उन्नाईस लाख, ८४ हजार १ सय ९९ र खाद्यान्न एकलाख ४८ हजार गरी कूल रु. एक्काईस लाख ३२ हजार १ सय ९९ संकलन भएको वालिङ नगरपालिकाले जनाएको छ ।

वालिङ नगरपालिकाको कोभिड १९ राहत कोषको नेपाल बैंक लिमिटेड वालिङको खाता नं. ०८३००१०६८३३२६७०००००१ मा ईच्छुक संघ संस्था तथा ब्यक्तिगत र संस्थागत सहयोग रकम जम्मा गरी बैंक भौचरको प्रति नगरपालिका कार्यालयमा उपलब्ध गराउन हुन पनि नगरपालिकाले अनुरोध गरेको छ ।

Facebook Comments Box
TOP