लियो क्लब अफ वालिङ सिटिद्धारा बिद्यार्थीलाई शैक्षिक सामाग्री बितरण

आँधीखोला खबर/वालिङ:
लियो क्लब अफ वालिङ सिटिले वालिङ नगरपालिका ८ स्थित अमिलिथुम आधारभुत विद्यालय घ्याङलिङमा शैक्षिक सामाग्री प्रदान गरेको छ ।
लियोका कार्यसमिति सदस्य विरवल तिवारीको २७ औँ जन्मोत्सवका अवसरमा शुक्रबार वालिङ नगरपालिका ८ स्थित अमिलिथुम आधारभुत विद्यालय घ्याङलिङमा शैक्षिक सामाग्री वितरण गरेको हो ।


कार्यक्रममा लायन्स क्लब अफ वालिङ सिटिका पुर्व अध्यक्ष अर्जुनप्रसाद खनाल,तरुण दल वालिङका उपाध्यक्ष गोविन्द तिवारी, विद्यालयका प्रधानाध्यापक टिकाराम अर्याल लगायतले बोल्नुभएको थियो बालेका थिए । लियो क्लब अफ वालिङ सिटिका अध्यक्ष विदुषा बस्नेतको सभापतित्वमा सम्पन्न भएको कार्यक्रममा स्वागत प्रथम उपाध्यक्ष दिक्षान्तप्रताप खाँंण र सञ्चालन सहसचिव हरि रेग्मीले गर्नुभएको थियो । सो अवसरमा विद्यालयमा अध्ययनरत ४० जना विद्यार्थीहरुलाई कपी कलम, विद्यालयलाई भित्ते घडी र विद्यार्थीहरुलाई दिवा खाजा वितरण गरिएको थियो ।

Facebook Comments Box
TOP