क्यान महासंघ स्याङ्जाको अध्यक्षमा अर्याल ।

आँधीखोला खवर/वालिङ :
कम्प्युटर एसोसिएसन महासंघ स्याङ्जाको अध्यक्षमा वालिङ टेलिभिजनका प्रबन्धक निर्देशक मणि प्रसाद अर्याल चयन हुनु भएको छ । कम्प्युटर एसोसिएसन महासंघ स्याङ्जाको नवौँ साधारण सभा तथा पाचौँ अधिवेशनले अर्याललाई अध्यक्षमा चयन गरेको हो । अयार्यल महासंघको निर्वतमान उपाध्यक्ष समेत रहनुभएको थियो । अर्यालको अध्यक्षतामा नौ सदस्यिय कार्यसमित गठन गएिको छ । महासंघको उपाध्यक्षमा उमेश गुरुङ, सचिवमा पदम प्रसाद पराजुली र कोषाध्यक्षमा देवेन्द्र थापा चयन भएका छन । त्यस्तै संस्थाको सदस्यहरुमा धुव्र प्रसाद सुवेदी, दिपक पौडेल, विर बहादुर क्षेत्री, गोविन्द गैहे र राजु गैरे रहेका छन ।

नवनिर्वाचित अध्यक्ष अर्याल


कार्यक्रममा वालिङ नगरपालिकाका नगर प्रमुख दिलिप प्रताप खाणले नव गठित कार्यसमितिलाई बधाई दिदै नयाँ कार्यसमितिले नगरपालिकाले सुरुवात गरेको आईसिटी क्षेत्रमा महत्वपूर्ण योगदान पुर्याउन सहयोग गर्ने अपेक्षा रहेको बताउनु भयो । त्यसै गरी कार्यक्रममा बोल्दै विशिष्ट अतिथि क्यान महासंघका केन्द्रिय सचिव तथा क्यान कास्कीका संस्थापक अध्यक्ष जगन गुरुङ, केन्द्रिय सदस्य अशोक बाबु राना, गण्डकी प्रदेश सदस्य चिन्तामणि बास्तोला र क्यान कास्कीका पुर्व अध्यक्ष चण्डि अर्यालले नवगठित कार्यसमितिलाई बधाई तथा शुभकामना व्यक्त गरेका थिए । सोही अवसरमा अध्यक्ष अर्यालले क्यान स्याङ्जाले आईटी क्षेत्रमा स्याङ्जालाई प्रविधि मैत्रि बनाउन पूर्ण रुपमा सहयोग गर्ने बताउनु भएको थियो ।

Facebook Comments Box
TOP