फरक क्षमताका विद्यार्थीलाई खाजा खुवाएर नेविसंघका नेताले मनाए जन्म दिन ।

फरक क्षमताका विद्यार्थीलाई खाजा दिदै नेविसंघका नेता कुवँर ।

आँधीखोला खवर / वालिङ :
फरक क्षमता भएका विद्यार्थीहरुलाई खाजा खुवाएर स्याङ्जाका नेविसंघका एक नेताले जन्म दिन मनाएकाछन् । नेविसंघ स्याङ्जाका नेता कमल कुवँरले भुम्रे माविमा अध्ययनरत फरक क्षमता भएका विद्यार्थीहरुलाई खाजा खुवाएर जन्म दिन मनाउनु भएको हो । आफूले अन्य क्षेत्रमा खर्च हुने रकम बचत गरेर फरक क्षमताका विद्यार्थीलाई खाजा खुवाएको नेता कुवँरले वताउनु भयो ।


फरक क्षमता भएका विद्यार्थीहरुलाई नयाँ मान्छे आउदा र नयाँ चिज पाउदा निक्कै उत्साहित हुने गरेको भुम्रे माविका शिक्षक डोलराज वस्यालले बताउनु भयो । सो अवसरमा नेविसंघ स्याङ्जाका कोषाध्यक्ष ध्रुव पंगेनी,नेविसंघ वालिङ नगर सभापति दिक्षान्त प्रताप खाँण, नेविसंघ जिल्ला सदस्य सन्देश लम्साल लगायतको उपस्थिती रहेको थियो ।

Facebook Comments Box
TOP